תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר של ד"ר חגי מירון. אתר זה עוסק בתחומי כירורגיית פה ולסת ורפואת הפה בכלל, ובכירורגיה קטנה של חלל הפה בפרט. להלן תנאי השימוש באתר זה:

  • המידע הרפואי באתר זה נכתב על ידי ד"ר חגי מירון. האתר כולל מידע רפואי כללי שאינו המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. אין להסתמך על המידע המופיע באתר לשם מתן/קבלת או אי מתן/קבלת טיפול רפואי כלשהו.
  • התכנים המופיעים באתר נועדו כדי לספק לגולשים באתר אינפורמציה כללית אודות מחלות וטיפולים שכיחים בחלל הפה, ולהרחיב את הידע שלהם. בכל מקרה של בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא המטפל. במידה וקיימת דחיפות רפואית יש לפנות בהקדם לחדר-המיון הקרוב לאזור מגוריכם.
  • המידע המופיע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל שימוש באתר זה תהיה על אחריותם הבלעדית של הגולשים.

זכויות קניין רוחני (copyrights)

  • אתר זה נועד לשימוש אישי בלבד, וחל איסור לבצע באתר (או בתכנים המופיעים בו) שימוש מסחרי כלשהו. חל איסור להעתיק, לשדר, לפרסם, לעשות שימוש מסחרי או למכור תוכן כלשהו המופיע באתר, ללא הסכמה מראש, ובכתב מד"ר חגי מירון. המשתמש באתר מתחייב שלא לעשות באתר ובתכניו שימוש אסור כלשהו, ובכניסתו לאתר מתחייב לכבד את מלוא זכויות היוצרים של בעל האתר.
  • מלוא החומר המופיע באתר "drhm.co.il", הכולל את כל התוכן, המידע, התמונות, הלוגו, האיורים הוידיאו, הצלילים, העיצובים, הגרפיקה, הטקסטים, קוד המקור (source code), קוד המחשב המפעיל את האתר, וכל המרכיבים הנוספים המופיעים ו/או הכלולים באתר מוגנים באמצעות זכויות יוצרים (copyright), סימני מסחר, ו/או זכויות אחרות.
  • אין להעתיק, לחקות, לצטט קטעי טקסט, להפיץ, לשכפל, להציג בפומבי, למכור, למסור לצד שלישי, או לעשות שימוש מפר כלשהו בכל אחד ממרכיבי האתר והתכנים כאמור לעיל, בלא הסכמה מראש ובכתב, חתומה על ידו של בעל האתר, ד"ר חגי מירון.
  • הדין החל על השימוש באתר זה כפוף לדיני מדינת ישראל, ומקום השיפוט הבלעדי בגין עניינים הנוגעים לשימוש באתר יהיה בבית המשפט במחוז ירושלים.
עצם השימוש באתר מעיד על הסכמתך לתנאי השימוש המפורטים לעיל. אם אינך מסכים לתנאי השימוש המפורטים במסמך זה, כולם או חלקם, אינך רשאי לעשות שימוש באתר זה לכל מטרה שהיא.