אודות ד"ר מירון

נעים להכיר, שמי ד"ר חגי מירון. רופא מומחה בכירורגיה של הפה ולסתות ודוקטור ברפואת שיניים מטעם הפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית, קמפוס הדסה עין כרם. מתחילת שנת 2017 אני מנהל יחידת פה ולסת בבית החולים קפלן ברחובות.

ד"ר חגי מירון, מומחה בכירורגיה של הפה והלסתות

מיד לאחר סיום לימודי רפואת השיניים התמחתי בכירורגיית פה ולסתות במשך 5 שנים במרכז הרפואי ע"ש רבין, קמפוס בילינסון בפתח תקווה תחת ניהולו של פרופ' שלמה קלדרון. במהלך ההתמחות נחשפתי וטיפלתי בעשרות מטופלים עם עיוותי פנים שונים וכן טיפלתי במאות פצועי טראומה, בחולים הסובלים מהפרעות במפרקי הלסתות ובחולים עם גידולים שונים בחלל הפה והלסתות. במקביל ביצעתי אלפי טיפולים כירורגיים קטנים בחלל הפה דוגמת עקירות כירורגיות מורכבות של שיניים כלואות והשתלות שתלים, הן במרפאת פה ולסת בבית החולים והן במסגרת מרפאות השיניים בקופות החולים.
לאחר סיום ההתמחות ועד לסוף שנת 2013, תיפקדתי כחבר בסגל ההוראה של המחלקה לכירורגיית הפה והלסתות בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל-אביב, שם תיפקדתי כמרצה ומדריך קליני וכן עסקתי במחקר רפואי.

משנת 2013 ועד לתחילת שנת 2017, עבדתי כרופא בכיר ביחידה לכירורגיה של הפה והלסתות בבית החולים מאיר בכפר סבא.

אני מאמין ברפואה אישית, אחד על אחד, המבוססת על כבוד הדדי והערכה. אני יודע כי אף אחד מאיתנו אינו אוהב לשבת על כיסא הטיפולים אצל הכירורג או אצל רופא השיניים אך אני מאמין כי, בעזרת הסבר מלא ומפורט בשפה פשוטה וברורה וכן בעזרת הניסיון והמיומנות של הרופא המטפל ניתן להקטין מאוד את הפחד והחששות המלווים את הטיפול הרפואי. מעל לכל אני מאמין כי אחד המפתחות להצלחת טיפול כירורגי פשוט כמורכב הוא סבלנות, סבלנות ועוד סבלנות.

אני מאמין בעבודה מקצועית ללא שום פשרות ועיגול פינות. עבודה בדיוק לפי הספר. נקודה. ללא פשרות בביסוס המדעי לטיפולים אותם אני מציע, ללא פשרות בסביבת העבודה וההגיינה וללא פשרות באיכות חומרי העבודה.

בתור חובב טכנולוגיית מתקדמות וגאדג'טים אינני פוחד לבחון גישות או כלים חדישים גם בתחום הכירורגי, אך באותה רצינות אינני חושש לבחור בגישות שמרניות כשצריך.

ודרך אגב, אני גם מאוד אוהב את מקצוע הכירורגיה.