אודות ד"ר מירון

נעים להכיר, שמי ד"ר חגי מירון. רופא מומחה בכירורגיה של הפה והלסתות , מנהל היחידה לכירורגיה של הפה, הפנים והלסתות בבית החולים קפלן ברחובות.

ד״ר חגי מירון, מומחה בכירורגיה של הפה והלסתות

בוגר הפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית, קמפוס עין כרם בירושלים. מיד לאחר סיום לימודי רפואת השיניים התמחתי בכירורגיית פה ולסתות במשך 5 שנים במרכז הרפואי ע"ש רבין, קמפוס בילינסון בפתח תקווה תחת ניהולו של פרופ' שלמה קלדרון. במהלך ההתמחות נחשפתי וטיפלתי בעשרות מטופלים עם עיוותי פנים שונים וכן טיפלתי במאות פצועי טראומה, בחולים הסובלים מהפרעות במפרקי הלסתות ובחולים עם גידולים שונים בחלל הפה והלסתות. כמו כן ביצעתי אלפי טיפולים כירורגיים קטנים בחלל הפה דוגמת עקירות כירורגיות מורכבות של שיניים כלואות והשתלות שתלים, הן במרפאת פה ולסת בבית החולים והן במסגרת מרפאות השיניים בקופות החולים.
לאחר סיום ההתמחות ועד לסוף שנת 2013, תיפקדתי כחבר בסגל ההוראה של המחלקה לכירורגיית הפה והלסתות בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל-אביב, שם תיפקדתי כמרצה ומדריך קליני וכן עסקתי במחקר רפואי.

משנת 2013 ועד לתחילת שנת 2017, עבדתי כרופא בכיר ביחידה לכירורגיה של הפה והלסתות בבית החולים מאיר בכפר סבא.

אני מאמין ברפואה אישית, אחד על אחד, המבוססת על כבוד הדדי והערכה. אני יודע כי אף אחד מאיתנו אינו אוהב לשבת על כיסא הטיפולים אצל הכירורג או אצל רופא השיניים אך אני מאמין כי, בעזרת הסבר מלא ומפורט בשפה פשוטה וברורה וכן בעזרת הניסיון והמיומנות של הרופא המטפל ניתן להקטין מאוד את הפחד והחששות המלווים את הטיפול הרפואי. מעל לכל אני מאמין כי אחד המפתחות להצלחת טיפול כירורגי פשוט כמורכב הוא סבלנות, סבלנות ועוד סבלנות.